Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  14.95  5.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 43059B Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë pëlhurë e kombinuar pak elastike. Modeli me gjysëm mëngë dhe zinxhiri qendror me jakë të kundërt.
  90% Poliester 10% Elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.