Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë me pëlhurë pambuku. Gjysmë Mëngë dhe model i qafës së rrumbullakët me detaje butoni në jakë dhe xhep anësor të gjoksit.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.