Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  5.95  5.35 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër
  • Verdhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë pëlhura pambuku për meshkuj. Modeli me qafë dhe mëngë gjysmë me shtypje në pjesën e poshtme.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër, Verdhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.