Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  14.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 99239B Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër, Rozë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.