Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  5.99  5.39 

  Ngjyrë

  • Rozë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear
  SKU: 5653175R Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Italian IWIE.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Rozë

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.