Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  7.99  7.19 

  Ngjyrë

  • Portokalli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Italian IWIE.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Portokalli

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.