Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  6.95  6.26 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Gjelbër
  • Hiri
  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit : 100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bordo, Gjelbër, Hiri, Kaltër e mbyllur, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.