Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Ari
  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 41451Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit : 100%Poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ari, Kaltër e mbyllur, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.