Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Bordo
  • Gjelbër e hapur
  • Hiri
  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 25639Z Kategori:

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit : 95% Pambuk. 5% Elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Bordo, Gjelbër e hapur, Hiri, Kaltër e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.