Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë

  12.99  6.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga pambuku i pastër me jakë të rrumbullakët.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.