Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Maicë

  This product is currently out of stock and unavailable.

  SKU: 27311 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë pambuku me jakë të rrumbullakët.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër Atomike

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.