Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë

  9.95  5.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër Atomike

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë pambuku me jakë të rrumbullakët.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër Atomike

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.