Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.99  7.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 5708213Gj Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi NICE&CHICK.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.