Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Maicë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Hiri
  • Kaltër
  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Hiri, Kaltër, Kaltër e mbyllur, Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.