Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Kaltër/Bardhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Upim.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër/Bardhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.