Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë Adidas
  Must Haves
  Përbërja: 70% pambuk / 30% poliester i ricikluar

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.