Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  34.90  27.92 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë Adidas
  Përbërja e materialit: 58% pambuk, 42% poliester i ricikluar

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.