Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  32.90  24.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: GN2357NP Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.