Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Kuqe
  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe
  • Verdhë
  • Zezë/Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë Adidas Trefoil
  Përbërja e materialit: 100% pambuk

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë/Kuqe, Kaltër e mbyllur, Kuqe, Verdhë, Zezë/Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.