Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  27.90  22.32 

  Ngjyrë

  • Bezhë
  • Rozë e lehtë

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Maicë Adidas R.Y.V.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bezhë, Rozë e lehtë

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.