Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  24.90  19.92 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Bardhë
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear

  Përshkrim

  Adidas Trefoil Essentials

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Argjend, Bardhë, Kuqe, Safir

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.