Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  29.90  19.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear
  SKU: GN2839NP Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.