Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Rozë

  Madhësi

  • 110 (4-5)110 (4-5)
  • 122 (6-7)122 (6-7)
  • 134 (7-8)134 (7-8)
  • 140 (9-10 )140 (9-10 )
  • 152 (11-12)152 (11-12)
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Rozë

  Madhësi

  110 (4-5), 122 (6-7), 134 (7-8), 140 (9-10 ), 152 (11-12)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.