Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Adidas

  29.90  23.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.