Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  27.90  25.11 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 52% pambuk / 24% poliester i ricikluar / 19% viskozë / 5% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.