Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 74% poliester i ricikluar / 19% pambuk / 7% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Gjelbër, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.