Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Adidas

  27.90  19.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kuqe e ndezur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: FM60178893A Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Brilliant Basics

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Kuqe e ndezur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.