Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Adidas

  32.90  23.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear
  SKU: GD2266Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë Adidas Adicolor / Slim Fit
  Përbërja e materialit: 79% poliester i ricikluar, 21% bashkim elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.