Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 1X1X
  • 2X2X
  • 3X3X
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas Plus Size.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  1X, 2X, 3X

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.