Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Adidas

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 104 (3-4)104 (3-4)
  • 122 (6-7)122 (6-7)
  • 134 (7-8)134 (7-8)
  • 116 (5-6)116 (5-6)
  • 140 (9-10)140 (9-10)
  • 152 (11-12)152 (11-12)
  • 164 (13-14)164 (13-14)
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  104 (3-4), 122 (6-7), 134 (7-8), 116 (5-6), 140 (9-10), 152 (11-12), 164 (13-14)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.