Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Adidas

  24.90  13.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: MDU1377B_1 Kategoria: , , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë Adidas Freelift Sport Prime Lite
  Përbërja  e materialit: 97% poliester / 3% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.