Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  32.90  21.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Hiri
  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë Tenisi
  NikeCourt Dri-FIT
  Përbërja e materialit: 57–59% pambuk / 41–43% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë, Hiri, Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.