Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  21.90  17.52 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Club
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.