Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Bluzë Nike

  32.90  21.00 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: DC9833 645P Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.