Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Maicë Nike

  21.90  19.71 

  Ngjyrë

  • Verdhë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë për femra nga brendi Nike.
  Materiali: 100% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Verdhë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.