Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  27.90  22.32 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë për femra nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.