Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  37.90  34.11 

  Ngjyrë

  • Mëtrik
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë vrapimi
  Nike Miler
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Mëtrik, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.