Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  31.90  28.71 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Nike Pro Training Top
  Përbërja e materialit: 92% poliester / 8% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.