Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Nike

  21.90  19.71 

  Ngjyrë

  • Zezë/Kuqe

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë për fëmijë nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Kuqe

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.