Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër Prusiane
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Evostripe

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër Prusiane, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.