Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  27.90  14.00 

  Ngjyrë

  • Rozë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Rozë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.