Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë për meshkuj nga brendi Puma.
  Materiali: 96% Pambuk, 4% Elastanë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.