Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  22.90  20.61 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Gjelbër-Kaltër
  • Rozë e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • XXSXXS
  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Amplified

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë, Gjelbër-Kaltër, Rozë e lehtë, Zezë

  Madhësi

  XXS, XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.