Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Rozë e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • XXSXXS
  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Rebel Graphic

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë, Rozë e lehtë, Zezë

  Madhësi

  XXS, XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.