Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Puma

  24.90  12.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kuqe e ndezur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Nu-tility

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë, Kuqe e ndezur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.