Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë Puma

  19.90  10.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 164 (13-14)164 (13-14)
  • 176 (14-16)176 (14-16)
  Clear

  Përshkrim

  Puma Classics

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  152 (11-12), 164 (13-14), 176 (14-16)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.