Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  17.90  14.32 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 140 (9-10)140 (9-10)
  • 152 (11-12)152 (11-12)
  • 164 (13-14)164 (13-14)
  • 176 (14-16)176 (14-16)
  Clear

  Përshkrim

  Puma Active Sports

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  140 (9-10), 152 (11-12), 164 (13-14), 176 (14-16)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.