Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Puma

  17.90  16.11 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër Prusiane
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Essentials Small Logo

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër Prusiane, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.