Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Reebok

  24.90  17.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe-Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: MFU3136KK Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Reebok
  Përbërja e materialit: 100% pambuk

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Kuqe-Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.