Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Reebok

  24.90  17.00 

  Ngjyrë

  • Qumështi

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: MFT8217Q Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Reebok.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Qumështi

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.