Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë Reebok

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Reebok.
  Classics Vector
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.